Главная страница
Контакты

    Басты бет


Сабақтыңтақырыбы Ойынның идеясын анықтау

жүктеу 48.61 Kb.



жүктеу 48.61 Kb.
Дата20.02.2020
өлшемі48.61 Kb.

Сабақтыңтақырыбы Ойынның идеясын анықтау



Бекітемін:

Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: 6.3

Мектеп: «Ғани Мұратбаев атындағы орта мектебі»КММ

Күні:10.01.2019ж

Мұғалімнің аты-жөні: Зейнуллаева К

Сынып: 6

Қатысқандар:

Қатыспағандар:

Сабақтыңтақырыбы




Ойынның идеясын анықтау




Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

6.3.2.1 есептің шешімін кезеңмен талдау

6.3.2.2 блок – сызба түріндегі алгоритмді ұсыну



Сабақтың мақсаты

Компьютерлік ойындарды жасау кезеңдерін үйрету

Бағалау критерийі

Барлық оқушылар: ойын идеясы ұғымын және ойын ортасындағы өзара әрекеттестікті біледі.

Оқушылардың басым бөлігі:компьютерлік ойындарды дайындау кезеңдерін және олардың алгоритмін блок-сызба түрінде түрлендіруді біледі.

Кейбір оқушылар: ойын идеясын анықтап, басқа ойын идеяларымен салыстыра алады.

Тілдік мақсаттар


Оқушылар: ойын идеясы ұғымын, ойын ортасындағы өзара әрекеттестікті және компьютерлік ойындарды дайындау кезеңдерін атай алады.

Негізгі сөздер мен тіркестер:

Компьютерлік ойын,ойынның идеясы,өзара әрекеттестік

Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік біліктер:

Талқылауға арналған тармақтар:

-Ойын идеясы дегеніміз не?



Сіз неліктен ...екенін айта аласыз ба?

  • Компьютерлік ойынның пайдасы мен зияны қандай?

Жазылым бойынша ұсыныстар:

Анықтамалрды жазу



Құндылықтарға баулу


Қойылған есептерді шешуде стандарттық емес тәсілдерді таба білу арқылы оушылардың шығармашылық ойлау қабілетін дамыту

Пәнаралық байланыс

Ағылшын тілі,қазақ тілі,әдебиет

Алдыңғы білім

Растрлық және векторлық бейнелерді салыстыру

Сабақбарысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері


Ресурстар

Сабақтың басы


Ұйымдастыру кезеңі.

«Сені көргеніме қуаныштымын, себебі.......» оқушылар өздерінің қасындағы оқушылардың жақсы жақтарын айтады.

«Жылы және суық» жылы және суық түстер арқылы оқушыларды топқа бөл

стикер


Сабақтың ортасы


Жж.

Компьютерлік ойын мен анимаця бойынша тірек конспектілерін сызба түрінде құрастыру.

Оқулықтағы «Білу және түсіну» және «Қолдану» бөлімдерінде берілген тапсырмаларды орындату

ҚБ. Бірін-бірі бағалау

Сергіту сәті. Ауада сандар жазу.

Оқулықтың «Талдау» бөлімінде берілген тапсырманы орындау және қорытынды жасау.Ұғымдарды еске сақтау үшін ассоциация әдісін қолданыңдар. Оқушыларға көбелек қанаттарында сабақтың негізгі ұғымдары орналасқан суретті салу ұсынылады.

ҚБ. Бірін-бірі бағалау

«Бас бармақ» тәсілі


оқулық


стикер

маркер


А4 беті

Сабақтың соңы


Оқулықтың «Жинақтау» және «Бағалау» бөлімдерінде берілген үй тапсырмасын орындау.

Рефлексия.



«Сұрақ – Қорытынды» әдісі:

  • Сабақта жаңа әрі қызықты не алдың?

  • ҚИЫН ........................ болды.

  • ҚЫЗЫҚТЫ ................ болды.

  • ................ ҰНАДЫ.


маркер


Саралау – Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз?

Бағалау – Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау




Материалды бекіту барысында саралау әдісі:

  • Білім мен түсінуге, қолдануға берілген тапсырмалар;

  • Қорытынды;

  • Сұхбаттасу мен қолдау;

  • Жұппен жұмыс істеу барысында қолданылады.

ҚБ:

-сөздік(мақтау,қолдау,мадақтау)

-бірін-бірі бағалау-бірлесіп оқыту;

-оқу барысындағы сұқбаттар;

Денсаулық сақтау технологиялары.

Сабақта сергіту жаттығулары мен белсенді жұмыс түрлерін қолдану.

Осы сабақт ақолданылатын

Қауіпсіздік техникасы ережелерінің тармақтары


Сабақ бойынша рефлексия Оқушылардың білімді меңгеру деңгейін бағалау үшін

«Сұрақ – Қорытынды» тәсілі.

Бұл тарауды сабақ туралы рефлексия жасау үшін пайдаланыңыз. Сол бағандағы өзіңіз маңызды деп санайтын сұрақтарға жауап беріңіз.




Жалпы бағалау
Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)?

1:
2:
Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)?

1:
2:
Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет?

  • Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: 6.3 Мектеп: «Ғани Мұратбаев атындағы орта мектебі»КММ
  • Күні: 10.01.2019ж Мұғалімнің аты-жөні: Зейнуллаева К
  • Сабақтыңтақырыбы Ойынның идеясын анықтау
  • Бағалау критерийі Барлық оқушылар
  • Тілдік мақсаттар Оқушылар
  • Негізгі сөздер мен тіркестер
  • Жазылым бойынша ұсыныстар
  • Сабақбарысы Сабақтың жоспарланған кезеңдері
  • «Сұрақ – Қорытынды» әдісі
  • Саралау – Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз
  • Қауіпсіздік техникасы ережелерінің
  • Жалпы бағалау Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты) 1: 2
  • Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет

  • жүктеу 48.61 Kb.