Главная страница
Контакты

    Басты бет


Конкурсу дитячого та юнацького виконавського мистецтва "Акорди Хортиці"

жүктеу 31.91 Kb.



жүктеу 31.91 Kb.
Дата10.03.2020
өлшемі31.91 Kb.

Конкурсу дитячого та юнацького виконавського мистецтва "Акорди Хортиці"



Підсумки Х Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького виконавського мистецтва “Акорди Хортиці”
Володарями Гран-Прі стали:

- Купріянов Роман (труба), дитяча музична школа № 3 м. Херсон

- Корнєв Олександр (скрипка), Київська середня спеціальна музична школа інтернат ім. М. Лисенка.

Лауреатами фестивалю стали:

номінація „Соліст з оркестром”

- Муратова Анна (саксофон), дитяча музична школа № 3 ім. Ю. Багатикова м. Сімферополь

- Бурзаниця Микита (фортепіано), Донецька середня спеціальна музична школа інтернат

- Рабчевська Єва (скрипка), Київська середня спеціальна музична школа інтернат ім. М. Лисенка

- Курочкін Олег (скрипка), Київська середня спеціальна музична школа інтернат ім. М. Лисенка.

Номінація „соліст-інструменталіст”

- Бурзаниця Микита (фортепіано), Донецька середня спеціальна музична школа інтернат

- Муратова Анна (саксофон), дитяча музична школа № 3 ім. Ю. Багатикова м. Сімферополь

- Кузьменко Микола (флейта), Харківська середня спеціальна музична школа інтернат

- Коваленко Владислава (флейта), дитяча музична школа № 3 м. Запоріжжя

- Костенко Олексій (флейта), Харківська середня спеціальна музична школа інтернат

- Довбиш Данило (саксофон), дитяча музична школа № 1 м. Запоріжжя

- Побейнич Денис (труба), дитяча школа мистецтв № 1 м. Краматорськ, Донецька область

- Удовиченко Дмитро (скрипка), Харківська середня спеціальна музична школа інтернат

- Костюк Катерина (скрипка), Київська середня спеціальна музична школа інтернат ім. М. Лисенка

- Стадник Яна (скрипка), Чернівецьке училище мистецтв ім. С. Воробкевича.

„Академічний сольний спів”

- Вовк Поліна, Токмацька дитяча музична школа, Запорізька область

- Постол Анастасія, дитяча школа мистецтв № 2 м. Запоріжжя

- Проскурня Валерія, дитяча школа мистецтв № 2 м. Запоріжжя.



Номінація „Ансамблі”

- Гончаренко Василь, Німчин Олексій (баян), Полтавська Мала академія мистецтв ім. Р.О. Кириченко

- Кірсанова Маргарита, Бєляков Тихон (скрипка), дитяча музична школа № 2 м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область

- Зінченко Олена, Казарян Маріам (фортепіано), дитяча музична школа № 1 ім. М.В. Лисенка м. Черкаси

- Проскурня Валерія, Козулов Олександр (вокал), дитяча школа мистецтв № 2 м. Запоріжжя

- Савченко Ганна, Годес Валерія, Рилов Артем (саксофон), класичний ліцей при Запорізькому Національному університеті

- ансамбль „Джаз-ліцей”, класичний ліцей при Запорізькому Національному університеті

- ансамбль „Джаз-бенд” дитяча школа мистецтв № 3 м. Запоріжжя.



Конкурс юних концертмейстерів

- Згуєвич Яна, Харківська середня спеціальна музична школа інтернат

- Варосян Давид, дитяча музична школа № 2 м. Запоріжжя.

Конкурс юних композиторів

- Лукинюк Костянтин, дитяча музична школа № 2 м. Чернівці

- Сухорукова Юлія, дитяча музична школа № 6 м. Запоріжжя

- Філіпська Юлія, Харківське музичне училище.

Почесним гостем фестивалю було запрошено Віце-Президента області Катанія, Міністра культури області Себастьяно Каталано.

Володарі Гран-Прі отримали ноутбуки від виконуючого обов’язки першого заступника голови обласної державної адміністрації Кальцева В.Ф.

Наймолодша учасниця фестивалю, Лі Хосанна (6 років, дитяча музична школа № 2 м. Запоріжжя) отримала подарунок від міського голови м. Запоріжжя Карташова Є.Г.

Сертифікат на відвідування майстер класу в Паризькій консерваторії, який відбудеться з 20 по 30 липня 2010 року отримала Чудіна Олеся (віолончель, Харківська середня спеціальна музична школа інтернат) від члена журі Доменіка де Вільянкура, професора Вищої Паризької консерваторії, шефа арт-резиденції в абатстві Ля Пре, кавалера Ордену Почесного Легіону, лауреата міжнародних конкурсів, композитора.



Член журі Костенко Наталія, викладач кафедри струнних народних інструментів Харківського державного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського, лауреат міжнародних конкурсів вручила сертифікати для участі у фестивалі „Via Regia” (Германія) наступним переможцям: Постол Анастасії, Купріянову Роману, Корнєву Олександру, Філіпській Юлії, Михайлову Олександру (лауреату минулого фестивалю).

  • Лауреатами фестивалю стали: номінація „Соліст з оркестром”
  • Номінація „соліст-інструменталіст”
  • „Академічний сольний спів”
  • Номінація „Ансамблі”
  • Конкурс юних концертмейстерів
  • Конкурс юних композиторів

  • жүктеу 31.91 Kb.